1000 відвідувачів на добу за 2 місяці — реальність?

282

Від автора: вітаю, дорогі друзі!

У цій статті я хочу відповісти на питання, поміщений в заголовок: реально за два місяці вийти на відвідуваність сайту на 1000 чоловік/добу з пошуковиків?

Не буду тягнути кота за хвіст. Моя відповідь, як ЅЕОшнкиа з 4х-річним стажем: так, це можливо!

І в цій невеликій статті я хотів би поділитися з вами інформацією про те, як будь-який власник сайту може вийти на цей рівень у 1000 осіб/добу за 2 місяці!

Головний секрет…

Розчарую всіх любителів халяви і «нічого не деланья»: немає ніякого секрету і магічних формул. Тут все просто, як і все геніальне. Потрібно лише докласти трохи старанності, терпіння і все вийде!

Що потрібно робити?

Дві головні речі, які вам необхідно: регулярно оновлювати свій сайт/блог новими статтями і (що найважливіше!) кожну статтю оптимізувати під пошукові запити.

Основна ідея цього способу полягає в тому, що він НЕ вимагає фінансових витрат і яких-небудь дуже глибоких пізнань в SEO.

Ви повинні оптимізувати статті свого сайту тільки під запити, за якими немає конкуренції. Тоді досить буде внутрішньої оптимізації ваших статей (спожити ключове слово кілька разів у тексті) і в більшості випадків ви вийдіть в ТОП по таким запитам.

Давайте порахуємо.

Зазвичай буває дуже легко знайти запити без конкуренції, за якими в місяць приходять по 30-80 людина. Візьмемо середнє число за 50.

Цифри реальні, перевірені на практиці.

Щоб отримати 1000 чоловік в добу (30.000 в місяць), потрібно вийти в ТОП по 600 запитами в середньому.

Одну статтю цілком можна оптимізувати під 4 ключових слова і безболісно вийти в ТОП по кожному з них. Отже, 600/4=150 статей, які вам доведеться написати і оптимізувати.

150 статей — багато це? Немає. В крайньому випадку, якщо природа не обдарувала вас талантом письменника — завжди можна замовити тексти у копірайтерів.

Що я отримаю?

Зрозуміло, цифри на лічильнику відвідувань можуть втішити лише ваше самолюбство.

А скільки прибутку можна витягти з 1000 відвідувачів на добу? Тут багато чого залежить від того, за яким запитам ви будете просуватися і яким способам ви будете монетизувати своїх відвідувачів.

Скажу лише, що в середньому при відвідуваності 1000 відвідувачів на добу вдається продати 5 товарів, за середнім ціннику в 3000 рублів.

Разом — 15.000 рублів на добу. По-моєму, це непогано.

Чому ніхто не використовує це?

Я розповів вам очевидні речі. І напрошується цілком закономірне питання: якщо все так чудово, чому ніхто не використовує цей метод?

Насправді, ті люди, які використовують його, мовчать, щоб не привертати до себе конкурентів. Але таких людей — не більше 0.1% з усіх, хто знає цей метод.

Так що ж, в інших просто не виходить? Як би не так!

Просто їм… лінь.

Кожен день такі «ледарі» витрачають десятки статей у блогах, думають, що їм «впарюють» знову очевидні речі, які і так всім давно відомі… але НІ ОДИН з них не робить спроби щось зробити.

Всі вони читають, слухають, дивляться, поглинають «очевидне», але ніхто навіть пальцем не ворухне, щоб досягти результату і втілити теорію в практику.

Але я тільки радий. Тому що той самий 0.1% не створює мені ніякої конкуренції (Інтернет-то великий!), а об’єднавшись з такими людьми, я можу робити реально ВЕЛИКІ і прибуткові проекти.

До речі, може, ви — як раз і є той, хто входить у 0.1%?

Буду радий Вашим питань і побажань у коментарях до даної статті.

З повагою, Андрій Суханов