10 знаменитих акторів, які вважають за краще жити скромно

18

Гонорари зірок голлівуду досягають фантастичних числових значень. Часом здається, що людина не відчуває потреби в подібних сумах і деякі актори згодні з цим твердженням. Вони можуть дозволити собі все, але продовжують ходити в супермаркети, збирають знижкові купони і одягаються скромно, як звичайні люди.

Причин подібної поведінки може бути багато-нерідко зірки без пієтету ставляться до свого фінансового становища, оскільки відчували потребу в минулому. Можливо, ці актори виявилися досить мудрі і розсудили, що гроші швидше засіб, але не головна мета існування людини.

Марк руффало

Заслужений халк голлівуду , учасник проектів «острів проклятих» і «ілюзія обману» далеко не завжди був знаменитим. Дійсно стабільне матеріальне становище він знайшов вже після 30 років і практично відразу зіткнувся з новим викликом – пухлиною мозку. Марку вдалося перемогти хворобу, але про неї йому нагадує часткова глухота та інші, менш важкі наслідки.

Чи варто говорити, що руффало після таких випробувань став зовсім іншою людиною. Він навчився цінувати кожен момент життя, яку цілком присвячує своїй родині. Також марк використовує свою популярність на благо захисту екології і активно цікавиться політикою.

Сара джессіка паркер

Ця актриса відома широкій аудиторії, в першу чергу, за серіалом»секс у великому місті”. Але на відміну від свого екранного образу, сара не звикла тринькати зароблені гроші і байдуже проходить повз дорогих бутиків. Коріння подібної поведінки, ймовірно, варто шукати в дитинстві паркер-у неї була велика, але небагата сім’я, де рахували кожну копійку. Навіть придбання їжі являло собою проблему, що наклало відбиток на характер зірки.

Зараз сара купує тільки найнеобхідніші товари – у неї хороша, але бюджетна квартира, продукти з найближчого супермаркету, а замість престижного джипа з особистим водієм-громадський транспорт. До речі, своїх дітей паркер також воліла не балувати зайвий раз, щоб виховати в них скромність.

Зоуї дешанель

Зірка фільмів “завжди говори так” і “майже знаменитий” так само, як і інші герої нашого матеріалу, дуже мало витрачає. Але тут причини криються скоріше не в скрутному минулому, а в перспективному майбутньому. Просто дівчина виявилася великою любителькою накопичень. Можливо, її кошти комусь знадобляться, але сама актриса не поспішає жити в своє задоволення.

Екс-чоловік актриси намагався на прощання отримати частку від статків зоуї і опублікував відповідні документи про її рахунки. Виявилося, що гонорари дешанель лежать в цілості й схоронності, більш того, вона вдало інвестує в кораблебудування і нерухомість.

Рене зеллвегер

Вже на прізвище можна зрозуміти, що батьки рене не з місцевих країв. У сша вони приїхали в дуже тяжкому становищі, як і будь-які іммігранти. Легко здогадатися, що дівчина і її старший брат не бачили розкоші, а гроші, що звалилися на зеллвегер в процесі зйомок, не стали для неї іконою.

Зірка таких фільмів, як» щоденник бріджит джонс «і» джуді ” воліє витрачати кошти на своїх рідних і близьких. Саме вони підтримали її в дитинстві і допомогли стати знаменитістю, також рене регулярно направляє великі суми на благодійність.

Тобі магуайр

Потрібно відзначити, що останнім часом успіхи тобі відверто не вражають. Фільми з його участю виходять вкрай рідко і зараз складно сказати, чи зуміє він реанімувати кар’єру. Магуайр відомий аудиторії по трилогії “людина-павук”, головній роботі у своєму житті. Втім, незважаючи на останні невдачі, про фінансове благополуччя тобі турбуватися не варто – практично всі свої гроші він інвестував в акції.

За визнанням магуайра, хлопця, привченого до ощадливості з дитинства, він не може дозволити собі витрачати великі суми. Головна мотивація-безтурботне майбутнє дітей тобі, до яких актор ставиться з неймовірною теплотою.

Дженніфер гарнер

Актриса встигла засвітитися в багатьох відомих проектах, серед яких варто виділити «перл-харбор», «з 13 в 30», «далласький клуб покупців». Дженніфер знаменита тим, що готова відмовлятися від найперспективніших ролей, якщо того вимагають інтереси її сім’ї. Також гарнер – не прихильниця тринькати гроші і живе максимально скромно.

Якщо ви побачите дженніфер в реальному житті, то не запідозріть в ній зірку голлівуду – звичайний одяг з розпродажів видає в актрисі класичну домогосподарку. Громадський транспорт і супермаркети – це все теж про неї. Гарнер залишається простою людиною, незважаючи на популярність і круглі суми на рахунках.

Кіану рівз

Найдобріший актор голлівуду не перестає дивувати. Виявляється зірка фільмів» матриця «і» джон вік ” – зовсім не матеріаліст. Він з радістю ділиться своїми грошима з колегами та благодійними фондами, а сам у вільний час не проти вибратися в громадський парк з пляшкою кефіру.

Як каже сам кіану, гроші ніколи не були для нього метою. Він не бачить сенсу в якихось надмірностях, адже в наявності є все необхідне, а на будь-який його гонорар можна жити кілька сотень років.

Крістен белл

Актриса брала участь у багатьох відомих проектах, серед яких варто виділити фільми «бурлеск» і «вероніка марс». Белл-далеко не сама розкручена зірка голлівуду , але на її рахунках осіли воістину фантастичні суми завдяки роботі в кіно. Однак дівчина , дитинство якої пройшло в передмісті детройта , не звикла багато витрачати.

Це відбилося навіть на її весіллі – будь-яка інша зірка вклала б мільйони доларів в подібний захід, але тільки не крістен. Вони з чоловіком просто розписалися, після чого вирушили на пікнік, де відзначили торжество в колі друзів.

Кіра найтлі

Актриса зіграла у франшизі “пірати карибського моря«, а також знялася у фільмах» охоронець «і»еверест”. Кіра не належить до того типу зірок, які ведуть скромний спосіб життя за покликом серця. Найтлі цілеспрямовано обмежує себе в розкоші, щоб не відірватися від реальності.

На місяць актриса відводить собі строго певну суму, за межі якої виходить тільки в екстрених випадках. За визнанням самої кіри, вона боїться, що розкішне життя незмінно віддалить її від шанувальників і простих людей, з якими вона не хоче втрачати зв’язок.

Рассел кроу

Зайве говорити, що після зйомок в картині «гладіатор» рассел вже ні в чому не потребував. Однак кроу не поспішав відправитися в усі тяжкі і обладнав собі затишний куточок в австралії . Саме там, на ранчо, він вважає за краще проводити весь вільний час і зовсім не відчуває потреби багато витрачати.

Рассел дуже любить природу, тому не бачить сенсу обживатися в галасливому місті і вести світське життя. У кроу в розпорядженні є старий, але надійний джип, який він використовує в побутових цілях і не збирається міняти в доступному для огляду майбутньому. Також актор прославився тим, що надає допомогу не тільки благодійним фондам, а й адресно, власним фанатам, які потрапили в непрості життєві ситуації.